Sales and sales management blog

Nowe funkcje w Sellizer #7 - Książka kontaktowa i moduł Firmy

Stwórz swoją książkę kontaktową w Sellizerze i trzymaj dane odbiorców i firm oraz informacje dotyczące ich aktywności pod ręką, w jednym miejscu.

9 książek o sprzedaży, które naprawdę warto przeczytać

Przedstawiamy listę 9 książek o sprzedaży, które naprawdę warto przeczytać. Nie tylko inspirują, ale pomogą Ci też uporządkować dotychczasową wiedzę z zakresu sprzedaży.

Dobre praktyki tworzenia ofert handlowych - 11 skutecznych wskazówek

Jak przygotować ofertę, która będzie skutecznie sprzedawać? Przygotowaliśmy dla Ciebie listę 11 praktycznych wskazówek, które podniosą jakość Twoich ofert!

Nowe funkcje w Sellizer #6 - szablony wysyłki, rozbudowana historia wyświetleń oferty

Dzięki najnowszym funkcjom Sellizera nie tylko jeszcze szybciej i wygodniej wyślesz swoje oferty, ale też uzyskasz dostęp do rozbudowanej historii wyświetleń ofert, którą uzupełniliśmy o zupełnie nowe, szczegółowe informacje. Sprawdź!

Sprzedaż w 2020: porady i prognozy ekspertów

Na jakie wyzwania powinni przygotować się handlowcy, które techniki sprzedaży powinny zdecydowanie pozostać w 2019 roku, a na co zwracać uwagę w pierwszej kolejności, by dobrze zarządzać sprzedażą? Oto, co mówią na ten temat eksperci.

Nowe funkcje w Sellizer #5 - obsługa kodów JavaScript umożliwiająca np. remarketing!

Poznaj nową funkcję w Sellizerze, która daje możliwość wklejania kodów JavaScript narzędzi analitycznych i marketingowych.

125