Nowe funkcje w Sellizer #12 - import kontaktów i firm oraz dostosowywanie czasu wysyłki wiadomości follow-up

Last modified on: March 11, 2021

Nadszedł czas, aby przedstawić Ci nasze nowości. Od teraz możesz szybko zaimportować swoją listę kontaktów i firm prosto z pliku CSV do Sellizera oraz dostosować czas wysyłki automatycznych follow-upów. Przeczytaj, aby dowiedzieć się, jak użyć nowych funkcji w praktyce!

 

Import listy kontaktów i firm

Importuj swoje kontakty i firmy bezpośrednio z pliku CSV do Sellizera. Nie musisz już robić tego ręcznie. Przeniesiesz wszystkie swoje kontakty za jednym razem i zaoszczędzisz mnóstwo czasu. 

 

Import listy kontaktów

Wiemy, że ręczne wprowadzanie kontaktów zajmuje trochę czasu, dlatego postanowiliśmy to usprawnić. Od teraz możesz zimportować je z pliku CSV bezpośrednio do swojej książki kontaktowej w Sellizer. Wysyłając oferty nie musisz dodawać każdego z Odbiorców - ich dane są już zapisane. Kiedy zaczniesz wpisywać adres e-mail swojego Klienta, Sellizer automatycznie podpowie Ci resztę potrzebnych danych. Wysłanie oferty będzie dużo szybsze niż dotychczas.

Pamiętaj, aby Twoja lista kontaktów do importu zawierała przede wszystkim nazwę i adres e-mail - to dane niezbędne, aby dodać Odbiorcę do książki kontaktowej.

Jeśli chcesz wysłać ofertę do danego Odbiorcy, wystarczy, że wejdziesz w zakładkę Kontakty i odszukasz go. Automatycznie zostaniesz przekierowany wówczas do kreatora ofert, gdzie uzupełnisz tytuł oraz treść wiadomości. Gotowe!

 

Import listy firm

Łatwiej wyszukiwać Ci Odbiorców po nazwie ich firm? Też jestesmy na to przygotowani! Analogicznie jak w przypadku kontaktów - możesz listę firm zaimportować z pliku CSV. Zajmie Ci to zdecydowanie mniej czasu, niż gdybyś musiał wprowadzać te dane ręcznie. Nie będzie także konieczne, aby podczas każdej wysyłki wprowadzać te informacje od nowa - kiedy zaczniesz wpisywać adres e-mail osoby kontaktowej, dane osoby firmy uzupełnią się automatycznie. Cały proces związany z wysyłką ofert będzie dużo sprawniejszy. 


Jeśli chcesz wysłać ofertę do osoby z danej firmy, wejdź w zakładkę kontakty i odszukaj nazwę organizacji. Sellizer przekieruje Cię do kreatora ofert, gdzie wypełnisz jedynie tytuł oraz treść wiadomości. Twój mail jest gotowy do wysyłki!

Dostosowywanie czasu wysyłki wiadomości follow-up

Od teraz ustawiając automatyczne wiadomości follow-up, możesz zdecydować po jakim czasie mają opuścić Twoją skrzynkę nadawczą - nie musi dziać się to od razu po spełnieniu danego warunku. E-mail wysłany natychmiast po wykonaniu danej akcji, jak np. otwarcie oferty przez Klienta, może budzić pewne wątpliwości. Przecież nie chcesz, żeby Odbiorca wiedział, że wiadomości są wysyłane automatycznie. Domyślny czas opóźnienia to 30 minut, jednak możesz go dowolnie dostosować do swoich potrzeb. Dzięki temu Twój e-mail będzie wyglądać naturalnie i nie przywiedzie na myśl automatyzacji.

Już wiesz, jak działają nowe funkcje w Sellizer - czas użyć ich w praktyce!

Wypróbuj nowe funkcje w praktyce!

Testuj Sellizer całkowicie za darmo przez 14 dni.