Nowe funkcje w Sellizer #2 - moduł Dokumenty, link jako załącznik

Last modified on: November 18, 2019

Ostatnia aktualizacja funkcji w Sellizerze była mocno skupiona wokół ofert. Usprawniliśmy sposób zarządzania nimi oraz dodaliśmy możliwość wyboru formy linków do ofert spośród tekstowej oraz graficznej.

MODUŁ DOKUMENTY

To nowe miejsce w Sellizerze, będące biblioteką dla Twoich plików z ofertami - możesz tam bezpiecznie przechowywać wszystkie swoje oferty i wygodnie nimi zarządzać. 

Wystarczy, że wgrasz potrzebne pliki raz, by później wykorzystywać je wielokrotnie bez konieczności dodawania ich za każdym razem od nowa.

Dodatkowo każdy nowy plik z ofertą, jeśli nie został przez Ciebie uprzednio wgrany, będzie po wysłaniu zapisywany w Dokumentach.

LINK JAKO ZAŁĄCZNIK

Dotychczasową, tekstową formę linka do oferty rozszerzyliśmy o jego graficzną wersję. Od tej pory, gdy wysyłasz ofertę, domyślnie generowany jest klikalny załącznik w formie graficznej, który u Twojego Klienta wygląda jak tradycyjny.

Możesz także nadal wysyłać oferty w formie linka tekstowego. Wystarczy, że podczas przygotowywania oferty do wysyłki wybierzesz preferowaną opcję.

Przetestuj oba sposoby i wybierz skuteczniejszy dla Twojego biznesu! Więcej otwarć Twoich ofert to więcej rozmów, a więcej rozmów to więcej sprzedaży.

Powyższe funkcje są dostępne we wszystkich pakietach, także w okresie testowym.

Nie masz jeszcze konta? Nie zwlekaj - rozpocznij darmowy okres testowy już teraz i sprawdź, jak Sellizer może Ci pomóc w codziennej pracy!

Załóż konto testowe

Przetestuj Sellizera za darmo przez 14 dni!