Nowe funkcje w Sellizer #5 - obsługa kodów JavaScript umożliwiająca np. remarketing!

Last modified on: January 7, 2020

Poznaj nowość w Sellizerze: możliwość wklejania kodów JavaScript narzędzi analitycznych i marketingowych. Wyświetlaj spersonalizowane reklamy na Facebooku, w sieci Google Display Network itd. osobom, które otworzyły Twoją ofertę, łącz narzędzia, z których korzystasz i... Ogranicza Cię tylko Twoja kreatywność.

Pierwsze, co przychodzi do głowy, gdy chcemy opisać obecną sytuację na rynku? Duża konkurencja i jeszcze większe rozproszenie uwagi kupujących. Twoja oferta jest jedną z wielu, które odbiorca otrzymuje na swoją skrzynkę. Dodatkowo trafia do niego masa komunikatów innymi źródłami i nie od razu jest gotowy na podjęcie decyzji o zakupie! Słowem - ma z czego wybierać, więc sprzedający musi się postarać, by zostać zapamiętanym i zwiększyć szanse na zakupy u siebie.

Z pewnością korzystasz z narzędzi wspomagających sprzedaż, a Twoi handlowcy po wysłaniu oferty często bezskutecznie próbują dodzwonić się do potencjalnego klienta. A co, gdyby niskim kosztem sprawić, by to klient sam do Ciebie zadzwonił, a po otwarciu oferty widział komunikaty związane z nią dosłownie wszędzie?

Od teraz masz możliwość zintegrowania ich z Sellizerem i - w takiej konfiguracji - wykorzystania wśród osób, które wyświetlają Twoje oferty. Odkryj nasz nowy moduł pozwalający na wklejanie kodów JavaScript narzędzi analitycznych (np. Hotjar, Google Analytics) i marketingowych (np. remarketing za pośrednictwem Facebooka czy GDN) i angażuj osoby, które otworzyły Twoją ofertę, ale nie są jeszcze gotowe na dokonanie zakupu. 

Korzyści i przykłady zastosowania

  • aktywizacja klientów niegotowych na zakup zamiast bezskutecznych follow-upów: wyświetlasz spersonalizowane reklamy remarketingowe osobom, które zapoznały się z Twoją ofertą, ale nie dokonały jeszcze zakupu - niskim kosztem budujesz świadomość marki i utrwalasz się w pamięci potencjalnego klienta,
  • reklama dla konkretnej osoby: szybko i tanio docierasz do osób najbardziej skłonnych do zakupu oraz możesz wyświetlać dedykowane reklamy dla konkretnego odbiorcy,
  • aktywizacja bazy kontaktów: budujesz bazy mailingowe? Sellizera możesz też dopasować do swoich akcji marketingowych, np. poprzez wysyłkę specjalnych ofert w PDF do bazy newsletterowej, a następnie wykorzystanie remarketingu wśród osób, które otworzyły ofertę,
  • elastyczność i efekt synergii: łatwo połączysz używane dotychczas narzędzia z Sellizerem i uzyskasz lepsze efekty korzystając z ich połączonych możliwości.

Funkcję włączysz w zakładce Zaawansowane podczas wysyłki oferty lub ustawisz ją domyślnie w zakładce Ustawienia. Wklej raz i niech dzieje sie magia. 

Załóż konto testowe

Przetestuj Sellizera za darmo przez 14 dni