Nowe funkcje w Sellizer #6 - szablony wysyłki, rozbudowana historia wyświetleń oferty

Last modified on: February 27, 2020

Dzięki najnowszym funkcjom Sellizera nie tylko jeszcze szybciej i wygodniej wyślesz swoje oferty, ale też uzyskasz dostęp do rozbudowanej historii wyświetleń ofert, którą uzupełniliśmy o zupełnie nowe, szczegółowe informacje, takie jak adres IP, urządzenie na którym była przeglądana oferta, przeglądarkę odbiorcy i więcej!

1. Szablony wysyłki

Chcesz wysyłać oferty szybciej, nie tracąc czasu na pisanie wiadomości za każdym razem od nowa? Z pomocą przychodzą Ci szablony, dzięki którym ustawisz i zapiszesz treści wiadomości i parametry wysyłki, by móc korzystać z nich później wielokrotnie i dobierać do konkretnego etapu procesu sprzedaży, na którym się znajdujesz. Wysyłając ofertę po prostu szybko wybierzesz z listy pasujący do sytuacji scenariusz i gotowe!  

Sekcja Szablony to miejsce, w którym możesz tworzyć i zarządzać szablonami wiadomości. Raz przygotowany i zapisany szablon wykorzystasz potem wielokrotnie. Zaoszczędzisz więc sporo czasu na przygotowywaniu ofert do wysyłki, przyspieszając jednocześnie sam proces sprzedaży. Jak? Jeśli otrzymujesz zapytania dotyczące oferty Twojej firmy, warto mieć pod ręką gotową wiadomość, którą wyślesz szybko, bez konieczności szukania i przeklejania treści wykorzystanej we wcześniejszych wiadomościach.

Ponadto, możesz tworzyć różne szablony wiadomości i sprawdzać, które działają najlepiej na poszczególnych etapach procesu sprzedaży. Możesz także przygotować szablony wiadomości w zależności od płci odbiorcy czy też wyglądu linka z ofertą. Wykorzystując szablony możesz szybciej reagować na zapytania klientów - a ci cenią sobie szybki i sprawny kontakt zwrotny.

Jak działają szablony wysyłki?

W zakładce Szablony możesz stworzyć dowolną liczbę wzorów wiadomości, które chcesz wysyłać swoim klientom. Każdy szablon stworzysz podając:

Zapisujesz i to wszystko - szablon jest gotowy do użycia! Wysyłając nową ofertę, wystarczy, że w polu Tytuł oferty wybierzesz nazwę szablonu, którego chcesz użyć. Nie musisz za każdym razem pisać wiadomości od nowa. Preferujesz konkretną postać linku do oferty? Dzięki szablonom również masz to załatwione - raz zaznaczasz interesującą Cię opcję i nie musisz wybierać jej za każdym razem. Sprzedaż staje się szybsza!

2. Rozbudowana historia wyświetleń oferty

Zastanawiasz się, czy Twoja oferta nie trafiła przypadkiem także do konkurencji? Chcesz mieć pewność, że oferta zgodnie z obietnicą została przekazana dalej, do osoby decyzyjnej? Dzięki temu, że statystyki Twoich ofert w Sellizerze są jeszcze bogatsze możesz zapomnieć o takich pytaniach i wątpliwościach!

Poznaj rozszerzony moduł historii przeglądania dostępny dla każdej otwartej oferty - sekcja Szczegółowe statystyki zawiera od dziś dodatkowe informacje w postaci:

Ponadto, wygodnie sprawdzisz także czy i który odbiorca:

Jak to działa?

Wystarczy, że klikniesz przycisk statystyk interesującej Cię otwartej oferty. Na samej górze sekcji sprawdzisz ogólne podsumowanie tego, jak Twoja oferta była przeglądana. Pod wykresem zobaczysz historię otwarć wraz z detalami - najważniejsze informacje są zebrane w pigułce i przejrzystej formie. Po ich sprawdzeniu lepiej zrozumiesz potencjalnego klienta, bardziej efektywnie dopasujesz i spersonalizujesz sposób działania i obsługi go. Jeśli Twoja oferta została wysłana do większej ilości osób naraz możesz lepiej poznać zachowania każdego z kolejnych odbiorców.

Powyższe funkcje są dostępne we wszystkich pakietach, także w okresie testowym.

Nie masz jeszcze konta? Nie zwlekaj - rozpocznij darmowy okres testowy już teraz i sprawdź, jak Sellizer może Ci pomóc w codziennej pracy!

Załóż konto testowe

Przetestuj Sellizera za darmo przez 14 dni!