Nowe funkcje w Sellizer #7 - Książka kontaktowa i moduł Firmy

Last modified on: April 1, 2020

Stwórz swoją książkę kontaktową w Sellizerze i trzymaj dane odbiorców i firm oraz informacje dotyczące ich aktywności pod ręką, w jednym miejscu. Od teraz to i wiele więcej jest możliwe dzięki dwóm nowym modułom: Kontakty i Firmy. Sprawdź przewodnik po zastosowaniach nowych funkcji dostępnych w Sellizerze!

Kontakty

Książka kontaktowa

Wprowadzanie danych odbiorców Twoich ofert za każdym razem od początku może być męczące i czasochłonne. Od teraz zrobisz to jednym kliknięciem! Jeśli wysyłasz po raz kolejny wiadomość do tej samej osoby, jej dane są już zapisane w Twoich kontaktach w Sellizerze. Wystarczy, że zaczniesz wprowadzać adres e-mail Twojego klienta - resztę danych odbiorcy potrzebnych do wysyłki system uzupełni za Ciebie:

Możesz też przejść do zakładki Kontakty i odszukać, a następnie wybrać osobę, do której chcesz wysłać ofertę lub inny dokument. System przekieruje Cię do kreatora (oferty), gdzie musisz uzupełnić już tylko tytuł i treść wiadomości oraz wybrać sposób wysyłki. To wszystko - jest już gotowa do wysyłki!

Wysyłasz ofertę do odbiorcy, który nie jest jeszcze w Twoich kontaktach? Dane, które uzupełnisz podczas pierwszej wysyłki zostaną automatycznie zapisane i w Sellizerze zostanie utworzony nowy kontakt. Na tym etapie wystarczy, że podasz tylko wymagane dane, resztę (dane adresowe czy notatkę z dodatkowymi informacjami) możesz uzupełnić później.

W ramach dodawania nowego kontaktu podaj e-mail i nazwę kontaktu - to pola wymagane. Oprócz nich, możesz dodać także takie informacje jak dane adresowe czy notatkę z ważnymi informacjami:

Aktywności, oferty i notatka danego kontaktu

Aktywności, Oferty i Notatka to nazwy sekcji dostępnych w szczegółach danego kontaktu. Znajdziesz w nich następujące informacje:

Firmy

Oprócz kontaktów, w Sellizerze możesz teraz także tworzyć profile firm. W trakcie dodawania nowej firmy do Sellizera, zostaniesz poproszony o podanie osoby kontaktowej. W przypadku, gdy zdecydujesz się później na wysłanie oferty korzystając z opcji wysyłki do firmy, dane tej właśnie osoby zostaną automatycznie uzupełnione w polu odbiorcy. Inne dane, które możesz dodać podczas tworzenia firmy to dane adresowe, strona www czy notatka z dodatkowymi informacjami.

W szczegółach danej Firmy, podobnie jak w przypadku Kontaktów, znajdziesz: 

Powyższe funkcje są dostępne we wszystkich pakietach, także w okresie testowym.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących Kontaktów i Firm, odwiedź naszą bazę wiedzy.

Załóż konto testowe

Przetestuj Sellizera za darmo przez 14 dni!