Nowe funkcje w Sellizer – statusy i licznik ofert, protokół IMAP

Last modified on: September 5, 2019

Choć okres wakacyjny to przede wszystkim czas urlopów, w Sellizerze upłynął pod znakiem intensywnych prac nad ulepszaniem naszego narzędzia. Ich efekty z zadowoleniem prezentujemy poniżej, zachęcając Cię do przetestowania najnowszych funkcji Sellizera w codziennej pracy.

Zobacz, co przygotowaliśmy.

STATUSY OFERT

Każda wysłana przez Ciebie oferta pojawi się na Twoim pulpicie z domyślnym statusem W toku. Przycisk umieszczony przy nazwie oferty pozwala na zmianę statusu - kliknij go, aby oznaczyć ofertę jako Wygraną lub Przegraną.

Statusy ofert pomogą Ci wygodniej organizować pracę i usprawnić zarządzanie ofertami. Wszystko dlatego, że mogą także pełnić rolę filtrów. Dzięki nim wyświetlisz naraz wszystkie oferty o interesującym Cię w danym momencie statusie. Wystarczy, że klikniesz przycisk z nazwą danej kategorii ofert.

Pamiętaj, że filtrując oferty możesz łączyć statusy ofert (Wygrane/Przegrane/W toku) ze statusami wysyłki (Wysłana/Otwarta/Link/Szkic).

LICZNIK OFERT

W górnej części pulpitu Użytkownika umieściliśmy licznik ofert. Zyskasz dzięki niemu bieżący podgląd na pozostałą do wysłania w danym miesiącu liczbę ofert dostępnych w ramach Twojego pakietu.

PROTOKÓŁ IMAP

Każda wiadomość z ofertą, którą wyślesz za pośrednictwem Sellizera będzie synchronizowana z Twoim kontem pocztowym. Dzięki temu wszystkie wysyłane przez Ciebie wiadomości z ofertami będą automatycznie zapisywane także w folderze Wysłane Twojej poczty

Funkcja ta będzie aktywna po przeprowadzeniu integracji Sellizera z Twoim kontem pocztowym. Jej szczegóły znajdziesz w naszej bazie wiedzy oraz możesz również liczyć na wsparcie ze strony naszych konsultantów.

Powyższe funkcje są dostępne we wszystkich pakietach, także w okresie testowym.

Nie masz jeszcze konta w Sellizer? Nie zwlekaj - rozpocznij darmowy okres testowy już teraz i sprawdź, jak Sellizer może Ci pomóc w codziennej pracy!

 

Załóż konto testowe

Przetestuj Sellizera za darmo przez 14 dni!