Avangardo

Avangardo to agencja interaktywna oferująca kompleks usług w dziedzinie marketingu internetowego, grafiki reklamowej oraz tworzenia stron www. W swoim portfolio ma już zrealizowanych ponad 700 zleceń oraz 400 zadowolonych ze współpracy klientów.

 

Jak Avangardo wykorzystuje Sellizera w codziennej pracy?

Prospecting

Przed rozpoczęciem korzystania z Sellizera, największym problemem, z którym Avangardo borykało się w trakcie prospectingu było wytypowanie klientów, którzy faktycznie poświęcają czas na zapoznanie się z ofertą i są nią zainteresowani. Oferty były wysyłane w formie załącznika PDF w wiadomości mailowej. Zidentyfikowanie klientów, którzy nie mają czasu na zapoznanie się z ofertą czy kontakt zwrotny było więc utrudnione i skutkowało kontaktowaniem się ze wszystkimi z taką samą intensywnością. Pomimo znacznego czasu poświęconego na próby kontaktu, efekty nie okazywały się być wymierne do włożonej pracy i część propozycji współpracy pozostawała bez żadnego odzewu.

Wykorzystanie Sellizera daje Avangardo wiedzę na temat potencjalnych klientów. Ta z kolei pozwala grupować ich i, na tej podstawie, kierować do nich różne, odpowiednio dopasowane follow-upy. Dzięki temu proces prospectingu jest krótszy, ale jednocześnie bardziej efektywny.

Optymalizacja ofert

Informacje o czasie spędzonym przez odbiorcę na zapoznawaniu się z ofertą zarówno w całości, jak i poszczególnymi stronami oraz wskaźnik pokazujący zainteresowanie każdą ze stron okazały się mieć wykorzystanie w oszczędzaniu czasu przy tworzeniu ofert i stałym ich ulepszaniu. 

Wielokrotnie słyszeliśmy słowa uznania za bardzo dobrze przygotowaną i zaprezentowaną ofertę – Marcin Osak, CEO, Menadżer Klienta

Avangardo oszczędza też czas na wysyłce ofert. Po otrzymaniu zapytania w formie mailowej, w niecałą minutę generuje link do oferty. Możliwość wyboru opcji wysyłki ofert w Sellizerze pozwala na wygodne dopasowanie go do dotychczasowego sposobu działania.  

Zastąpienie CRM

Przed rozpoczęciem korzystania z Sellizera, Avangardo wykorzystywało CRM do organizacji kontaktów, jednak praca z nim zamiast odejmować obowiązków, przynosiła odwrotne skutki. Sellizer przejął jego zadania i pozwala spojrzeć na proces sprzedaży z punktu widzenia oferty. Dostarcza przy tym podstawowych funkcji CRM i regularne raporty dotyczące skuteczności sprzedaży.

Co przekonało Avanagardo do korzystania z Sellizera?

Bardzo dobry kontakt nie tylko z Account Managerem, ale również bezpośrednio z założycielami aplikacji. To rzadko spotykane w start-upach, aby twórcy aplikacji zasięgali języka "u źródła", czyli u Klientów, jak i sami aktywnie uczestniczyli w sprzedaży. Cieszę się również, że Sellizer się rozwija i to dokładnie w tym kierunku, w którym tego bym sobie życzył - Marcin Osak, CEO, Menadżer Klienta

Dowiedz się, co dzieje się z ofertami, które wysyłasz

Przetestuj Sellizera za darmo przez 14 dni