Ecologic

Ecologic to jedyny system do zarządzania, jakiego potrzeba flocie. Jest kompleksowy, ale prosty w obsłudze. Dzięki wirtualnemu instruktorowi i programom motywacyjnym dla kierowców, pomaga znacząco zmniejszyć szkodowość i zużycie paliwa. 

Do czego Ecologic wykorzystuje Sellizera?

Zarządzanie bazą leadów

Ecologic w ciągu kilku lat przekształcił się ze startupu w prężnie działające przedsiębiorstwo obsługujące firmy o zasięgu globalnym. Wraz z rozwojem firmy rosła liczba nie tylko obecnych, ale też potencjalnych klientów. 

Przed rozpoczęciem używania Sellizera, Ecologic wykorzystywał głównie dopasowane do potrzeb skoroszyty oraz wysyłkę mailową. Firma dba o zachowanie najwyższych standardów na każdym etapie kontaktu z klientami. Dlatego potrzebowała nowoczesnego narzędzia do zarządzania bazą leadów, które pokazywałoby przekrojowy obraz sytuacji w bardziej przejrzysty sposób, niż standardowe rozwiązania.  

Ecologic wykorzystuje Sellizera na bardzo istotnym, początkowym etapie rozmów z klientami. W łatwy sposób uzupełnia bazę leadów, sprawdza na jakim etapie są rozmowy dotyczące oferty i umawia terminy pierwszych spotkań z klientami. Dzięki temu Ecologic może łatwiej budować bazę leadów oraz kontrolować stan rozmów z klientami, co wpłynęło na usprawnienie procesu kontaktu z nimi. 

Wiedza, co dzieje się z ofertami po ich wysłaniu

Za najbardziej przydatne Ecologic uważa funkcjonalności Sellizera związane z przesyłaniem ofert. O otwarciu ofert przez odbiorców, Sellizer informuje natychmiastowym powiadomieniem SMS. Dzięki możliwości wysyłki ofert w formie linku, klient może je wygodnie przeglądać bez względu na rodzaj urządzenia z jakiego korzysta oraz bez konieczności pobierania załącznika. 

Dopasowanie do potrzeb klientów

Sellizer pokazuje, jak długo klient przeglądał dokument i ile czasu poświęcił na analizę poszczególnych stron. Dzięki temu Ecologic zyskuje wiedzę, które aspekty oferty interesują klienta najbardziej. To pozwala na lepsze przygotowanie się do następnej rozmowy, bo sprawdzenie szczegółowych statystyk oferty pozwala dokładniej omówić jej najciekawsze dla klienta elementy oraz ułatwia dopasowanie propozycji do potrzeb partnera biznesowego.

Co przekonało Ecologic do korzystania z Sellizera?

Do korzystania z Sellizera przekonało nas kilka kwestii. Podstawową była funkcjonalność tego rozwiązania i przejrzystość interfejsu. Obsługa Sellizera jest łatwa, szybko dopasowaliśmy dostępne opcje oprogramowania do naszych potrzeb. Istotna była też elastyczność oferty. Mogliśmy wybrać, które usługi znajdą się w naszym pakiecie, dopasować wysokość abonamentu do zakładanego przez nas budżetu – Robert Bastrzyk, Co-founder, Sales manager, Netmart System Sp. z o.o.

Dowiedz się, co dzieje się z ofertami, które wysyłasz

Przetestuj Sellizera za darmo przez 14 dni