INTEGRACJE

Integracja z Twoją pocztą

Wysyłanie ofert drogą mailową to codzienność większości osób odpowiedzialnych za handel i wyniki sprzedażowe. Dlatego, żeby ułatwić Ci życie, stworzyliśmy prosty sposób integracji Sellizera ze skrzynką pocztową. Jeśli korzystasz z Gmaila integracja przebiegnie automatycznie, w pozostałych przypadkach wystarczy, że uzupełnisz dane SMTP/IMAP.

W ciągu kilku chwil możesz wysyłać maile z Sellizera, które w polu Nadawca będą miały Twój adres. Wszystkie wysłane w ten sposób wiadomości, zostaną zapisane w folderze Twojej poczty.

 

Dzięki integracji możesz korzystać z funkcji Sellizera, nie wprowadzając dodatkowego zamieszania wśród Klientów, ponieważ od razu zobaczą, że nadawcą jest znajomy kontakt. Masz również gwarancję, że utrzymasz ciągłość komunikacji, bo dzięki zapisowi wysłanych na Twojej skrzynce nigdy nie zgubisz wątku, a wszystkie kontakty będą zawsze na wyciągnięcie ręki.

 

Return to functions list
Related functions
Pełen dostęp do API

Jedno API, by wszystkimi rządzić. Jedno, by sprzedaż budować. Jedno, by dane gromadzić i mądrze pracować! Dzięki API połączysz przewagi jakie daje Ci Sellizer z danymi płynącymi z innych narzędzi.

Learn the details
Integracja z CallPage

Od szybkiego kontaktu, przez świetną ofertę po błyskawiczne zamknięcie sprzedaży! Łatwa integracja Sellizera z Callpage poprzez gotową wtyczkę, umożliwi Ci kontrolę nad całym procesem, a Klientowi pokaże, co znaczy profesjonalny kontakt i wzorowa obsługa.

Learn the details
Integracja z Bitrix24

Stale dodajemy nowe wtyczki, by maksymalnie ułatwić integrację Sellizera z popularnymi narzędziami wspierającymi sprzedaż. Kolejnym z nich jest Bitrix24. Teraz możesz wygodnie zarządzać sprzedażą wysyłając oferty z Sellizerem bezpośrednio ze swojego panelu Bitrix24.

Learn the details
Integracja z Livespace

Korzystasz z licznych narzędzi usprawniających sprzedaż? Połącz je by odkryć wiele interesujących możliwości i całkiem nową jakość pracy.

Learn the details
Integracja z Pipedrive

Sellizer idealnie wpasowuje się w Twój proces sprzedażowy. Dzięki gotowej wtyczce, możesz połączyć go z wykorzystywanymi przez siebie narzędziami do zarządzania sprzedażą, takimi jak Pipedrive.

Learn the details
Integracja z Outlook (wersja z aplikacją i przeglądarkowa)

Korzystasz z Outlooka w wersji 2013+, doskonale, nie zmieniaj przyzwyczajeń. Po prostu pobierz wtyczkę, działaj jak zwykle, tylko lepiej, bo z Sellizerem!

Learn the details