Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem

Poznaj wszystkie możliwości Sellizera i zacznij sprzedawać więcej, to proste

Wybierz kategorię, aby poznać wszystkie funkcje.


ANALITYKA OFERT HANDLOWYCH
Zapewniamy kompleksowe wsparcie procesu sprzedaży. Dostarczymy informacji, które pomogą Ci lepiej zrozumieć klienta i sprzedawać więcej.
notification
Powiadomienie o otwarciu oferty

Gdy Klient otworzy ofertę, otrzymasz natychmiastowe powiadomienie SMS. Dzięki temu wiesz, kiedy jest najlepszy moment, aby zadzwonić i porozmawiać o ofercie, którą aktualnie czyta.

offer analyst
Rozbudowana analityka ofert

Wysyłasz ofertę i wiesz:

  • jak długo Klient ją przeglądał,
  • które jej elementy szczególnie go zainteresowały i ile minut poświęcił na konkretną stronę,
  • czy została wydrukowana i przekazana dalej.
current statistics
Aktualne statystyki

Dzięki natychmiastowemu dostępowi do bieżących statystyk, łatwo sprawdzisz ile ofert wysłałeś, ile masz zaplanowanych i ile ofert zostało otwartych. Dzięki temu będziesz wiedział, na które działania postawić, aby zrealizować plan sprzedażowy.

algorithms
Zaawansowane algorytmy

Przy tworzeniu naszych statystyk wykorzystujemy zaawansowane algorytmy, które szczegółowo mierzą aktywność odbiorców. Dzięki temu będziesz wiedział, kiedy klient zmienił zakładkę, oraz kiedy zamknął Twoją ofertę.


AUTOMATYZACJA SPRZEDAŻY
Wysyłaj oferty bezpośrednio z Sellizera. Szybko i bez obawy, że trafisz do spamu.
send many files
Wysyłka wielu plików

Bez problemu wyślesz ofertę, która składa się nawet z 10 plików! Twój Klient bez trudu zapozna się z ofertą przeglądając ją wygodnie w przeglądarce.

automatic
Automatyczna wysyłka ofert

Wysyłasz oferty mailem? Wypróbuj nasz system mailingowy. Dzięki automatycznej wysyłce e-maili w 30 sekund wyślesz ofertę do jednego lub nawet kilkuset klientów, jednym kliknięciem.

Wprowadź swój adres e-mail, dodaj ofertę i adres e-mail odbiorcy i czekaj na powiadomienie o otwarciu oferty.

generating link
Generowanie linku

Za pomocą Sellizera łatwo wygenerujesz link do oferty, który przekażesz klientowi, tak jak mu wygodnie (za pośrednictwem Facebooka lub SMSem). Wyślij link, monitoruj i kontaktuj się z klientem we właściwym czasie.

mass email
Masowa wysyłka e-maili

Wysyłasz ofertę do większej liczby odbiorców? Zaimportuj adresy e-mail z pliku CSV i wysyłaj oferty bezpośrednio z Sellizera. Zapomnij o mozolnej wysyłce i skomplikowanych systemach.

timetable
Harmonogram wysyłki

Dodaj wszystkie oferty i zaplanuj wysyłkę na kolejne dni. Wyślemy wiadomości zgodnie z planem, a Ty uśmiechniesz się, gdy otrzymasz powiadomienie o otwarciu oferty przez Klienta.


PERSONALIZACJA OFERT
Zadbaj o każdy szczegół wysłanych ofert.
own logo
Własne logo

Ufamy tym, których znamy. Dodaj logo firmowe na stronach ofertowych, aby dokumenty trafiały do odbiorców sygnowane Twoim logotypem.

own message footer
Własna stopka wiadomości e-mail

Wiemy jak ważna jest spersonalizowana oferta i możliwość łatwego kontaktu z nadawcą. Z Sellizerem możesz wysyłać oferty z własną stopką.

own domain
Własna subdomena i domena

Jeżeli potrzebujesz, łatwo dodasz spersonalizowaną subdomenę lub przekierujesz stronę ofertową na własną domenę.


ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM SPRZEDAŻY
Wspieraj swój zespół i dostarcz im danych, które pomogą sprawnie domykać sprzedaż.
team management
Zarządzanie zespołem

Dodaj wszystkich członków zespołu i razem wysyłajcie oferty z Sellizera. Dzięki temu otrzymasz dostęp do rozbudowanych statystyk i raportów, a Twój zespół łatwiej osiągnie założone cele sprzedażowe.

statistics and forecasts
Statystyki i prognozy

Sprawdź jak pracuje Twój zespół na przestrzeni czasu. Kto jest liderem, a komu należy pomóc? Dzięki dostępowi do szczegółowych statystyk łatwo zweryfikujesz postępy i ocenisz szansę na realizację zakładanych celów.

automated reports
Zautomatyzowane raporty

Otrzymuj raporty, dzięki którym lepiej zrozumiesz swoich klientów i szybko zareagujesz na wyzwania przed którymi stoją handlowcy. Raporty wysyłamy w cyklach: dziennych, tygodniowych i miesięcznych.


INTEGRACJE
Przygotowaliśmy zestaw gotowych rozwiązań, dzięki którym łatwo połączysz się z dowolnym narzędziem wspierającym sprzedaż, z którego korzystasz.
pipedrive
Integracja Pipedrive

Miej wszystko pod kontrolą. Pobierz dedykowaną wtyczkę i ciesz się Sellizerem bezpośrednio w Pipedrive.

crm
Zintegruj się z CRM

Przesyłaj oferty do dowolnego CRMa. Wystarczy, że uzupełnisz pole UDW przed wysyłką pierwszej oferty, aby Twoja komunikacja z klientem była prowadzona w jednym miejscu. Jeśli brakuje Twojego CRM’a, napisz do nas.

email
Integracja ze skrzynką pocztową

Bezpiecznie połącz dowolne konto pocztowe z Sellizerem. Wiadomości będą wysyłane bezpośrednio z Twojego adresu e-mail. Unikaj spamu i trzymaj komunikację w jednym miejscu.

Skorzystaj z gotowej integracji z kontem Google lub połącz się za pomocą SMTP.

soon integration
Wkrótce kolejne integracje

Chcemy, aby Sellizer był rozwiązaniem komplementarnym i wspierał Cię w codziennej pracy, dlatego pracujemy nad kolejnymi integracjami. Jeśli masz pomysł na integrację, skontaktuj się z nami.


BEZPIECZEŃSTWO I OCHRONA DANYCH
Dbamy o bezpieczeństwo wszystkich plików umieszczonych na naszej platformie.
rodo
Zgodność z RODO

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo i zgodność z aktualnymi przepisami. W Sellizerze masz gwarancję, że spełniamy najbardziej restrykcyjne przepisy dotyczące ochrony i przetwarzania danych osobowych.

confidentiality
Poufność

Trzymaj wszystkie wysłane oferty w jednym miejscu - bezpiecznie i bez obawy, że zginą w gąszczu plików.

Decydując się na współpracę z nami możesz mieć pewność, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Twoje dane były bezpieczne. Jeśli potrzebujesz NDA, napisz do nas.