Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem

Integracja z CRM

Każdy z nas ma przyjęty styl pracy, w który nikt nie powinien ingerować. Szanując Twoje decyzje, dajemy Ci świetne narzędzie do monitoringu ofert i kilka sposobów na dopasowanie go do Twoich indywidualnych potrzeb.

Pobierz wtyczkę i połącz Sellizera z Pipedrive lub Livespace CRM!

phone

Radzisz sobie bez CRMa?
Świetnie!

Przetestuj Sellizera, zwiększaj sprzedaż i oszczędzaj czas.

loupe

Korzystasz z CRMa i jesteś
gotowy na nowe rozwiązania?

Załóż konto na Sellizerze i za jego pośrednictwem wysyłaj i monitoruj wszystkie oferty. Nie wpłynie to na dotychczasowe funkcjonowanie CRMa.

efficiency

Używasz CRMa i nie chcesz
dzielić procesu na 2 narzędzia?

Nie ma problemu! Nasza strategia zakłada kooperację z systemami CRM. Będziemy robić swoje, a Ty będziesz nadal używać swojego CRMa.

Jak to działa?

 • Krok 1

  Wysyłka ofert

  W zakładkach “Kontakt” oraz “Szansa sprzedaży” pojawia się moduł Sellizera zawierający listę ofert powiązanych z daną firmą, kontaktem bądź szansą sprzedaży. Pozwala on również na wysłanie oferty z poziomu CRM, pobierając automatycznie dane potrzebne do jej wysłania i monitorowania. Po jej wysłaniu (bądź zapisaniu jako szkic), lista ofert zostanie automatycznie zaktualizowana.

  stripes
  send
  send
 • statistics
  statistics
  Krok 2

  Statystyki

  Po otwarciu przez Klienta wysłanej przez Ciebie oferty otrzymasz powiadomienie SMS, a jej status zmieni się na „otwarta”. Jednym kliknięciem możesz przejść do statystyk i zobaczyć, jak długo Klient przeglądał ofertę, które jej strony szczególnie go zainteresowały oraz czy wydrukował ofertę lub przekazał ją dalej.

  stripes
 • Krok 3

  Podsumowanie

  Podsumowanie Wszystkie oferty wysłane do danego Klienta (osoby bądź firmy) znajdują się w jednym miejscu w CRMie. Dzięki temu masz możliwość szybkiego i wygodnego podglądu ostatnich aktywności. Dodatkowo wiesz, czy dana oferta została otwarta i czy Klient się z nią zapoznał.Wykorzystaj te informacje by skutecznie zaplanować działania i zrealizować plan sprzedażowy z jak najlepszymi wynikami.

  stripes
  summary

Zainstaluj wtyczkę i połącz Sellizera z Pipedrive lub Livespace CRM

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy wtyczkę, która jest uniwersalna i umożliwia bezproblemową integrację zarówno z Pipedrive i Livespace CRM. Wybierz przeglądarkę, z której korzystasz i pobierz naszą wtyczkę.

W razie problemów czy pytań o inne wtyczki prosimy o kontakt.