Our website uses cookies. For more information, please refer to terms and conditions

Umów się na bezpłatną prezentację Sellizer

Cześć, fajnie, że jesteś! Chcesz dowiedzieć się, co możesz zyskać dzięki Sellizer? Jeśli jeszcze nie jesteś zdecydowany, aby rozpocząć swój bezpłatny okres próbny, chętnie pokażę Ci, jak działa nasze narzędzie w praktyce i pomogę Ci dopasować je do Twoich potrzeb.
Znajdziesz dla mnie 15 minut?
Michal
Michał z Sellizer
New Business Manager

Podczas krótkiej rozmowy, poznam Twoje potrzeby, zademonstruję jak działa Sellizer i będę mógł przedstawić konkretne rozwiązania dla Ciebie.

Z przyjemnością wszystko Ci wyjaśnię. Wybierz powyżej dogodny dla siebie termin na bezpłatną prezentację.

Zanim pójdziesz, mam do Ciebie jeszcze kilka pytań:

  • Czy wysyłasz oferty i nie wiesz co się z nimi dzieje?
  • W kółko zadajesz Klientom pytanie “czy udało się zapoznać z moją ofertą?" marnując mnóstwo czasu na telefony/e-maile?
  • Chcesz wiedzieć co w Twojej ofercie jest naprawdę wartościowe dla Klienta?

Jeśli na choć jedno pytanie odpowiedziałeś TAK, nie zastanawiaj się dłużej i zapisz się na krótką prezentację.

Co mówią nasi Klienci?

quotation mark

Narzędzie sprawiło, że dzięki dodatkowej wiedzy jak Klienci odbierają naszą ofertę, w ostatnim roku zwiększyliśmy tempo w pozyskiwaniu Klientów o 300%. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce być sprawniejszy w tak szybko zmieniającym się środowisku biznesu i nowych technologii!

Maciej Zagórowski

CEO Fabryka e-biznesu

stripes
quotation mark

Dzięki Sellizer wiem, które strony moich ofert są dla odbiorców najbardziej interesujące - daje mi to świetną podstawę do rozpoczęcia wartościowej rozmowy. Mogę też odezwać się do Klienta w kluczowym momencie - gdy akurat ma moją propozycję przed oczami. Takie połączenie znacznie ułatwiło mi sprzedaż projektów.

Damian Rams

Digital Analytics Consultant, DamianRams.pl

stripes
quotation mark

Lubimy sprytne rozwiązania, wytrychy. Podobnie jak w Sellizer wierzymy, że czas kontaktu z Klientem naprawdę robi różnicę, dlatego zdecydowaliśmy się na integrację naszych narzędzi. I tak użytkownik Sellizera dostaje sms o otwarciu oferty oraz statystyki, a jego Klienci na ofertach mogą poprosić o kontakt przez widget Callpage. Petarda!

Sergey Butko

CMO & Co-Founder Callpage

stripes
quotation mark

The use of Sellizer has improved our communication, both within the company and outside the company. In our internal communications, we use the Sellizer to send important documents to ensure that they have not been overlooked in the jungle of other messages. Moreover, thanks to the use of the tool in communication with potential partners, we can see at what stage of our relationship is.

Tomasz Świeboda

Managing Partner Inovo.vc

stripes
quotation mark

LinkedIn to najważniejszy kanał komunikacji z Klientami. Sellizer pozwala mi na szybkie i wygodne wysyłanie prezentacji oraz ofert, a co najważniejsze pozwala mi błyskawicznie reagować na ich otwarcie, analizować zainteresowanie nimi, a w konsekwencji prowadzić wartościowe z perspektywy Klienta rozmowy biznesowe. Polecam.

Marcin Małaszuk

Ulam Labs

stripes
quotation mark

Sellizer pomaga nam reagować na ewentualne pytania naszych Klientów, w odpowiednim momencie. Dzięki niemu dajemy wartość dodaną już na etapie sprzedażowym, co pozwala zbudować relacje z Klientem. Jest to dla nas bardzo cenne.

Łukasz Białonoga

CEO LIKE.agency

stripes
quotation mark

Pomimo tego, iż Sellizer może być na pierwszy rzut oka postrzegany jako narzędzie tylko i wyłącznie do wysyłania ofert, mogę z całą pewnością potwierdzić, że sprawdza się również przy wysyłaniu folderów sprzedażowych, umów i innych dokumentów. Dzięki temu mamy realny pogląd na to, co w danym dokumencie jest wartościowe dla Klienta (nad czym najwięcej spędził czasu), a co należy jeszcze ulepszyć bądź poprawić.

Michał Boniecki

COO JetSim & JetZone24

stripes
quotation mark

Sellizer umożliwia wnikliwą analizę Klienta pod kątem zainteresowania naszą ofertą, co przekłada się na oszczędność czasu w dalszym procesie sprzedaży. Otrzymując informację jak długo Klient analizował poszczególne strony przygotowanej oferty, mogę przewidywać czy proces sprzedaży będzie kontynuowany lub też nasza oferta jest zwykłym rozpoznaniem rynku dla celów statystycznych potencjalnego Klienta.

Bartosz Makles

CEO DiSC Polska

stripes
quotation mark

Sellizer stał się dla nas nieodłącznym narzędziem w komunikacji na kilku płaszczyznach. Jako pośrednik w branży logistycznej mamy styczność tak z operatorami jak i z ich Klientami. Sellizer pozwala nam działać tak z pierwszymi (raportowanie) jak i z drugimi (ofertowanie) Partnerami. Dzięki systematyzacji i przejrzystości działań w Sellizerze udało nam się znacznie zwiększyć współczynnik pozyskanych Klientów.

stripes
quotation mark

Until now, our knowledge has ended at the stage of sending the offer - and thanks to Sellizer - it is at this point that the acquisition of the greatest amount of knowledge about the Client begins, which allows the marketing department to understand better the needs and match the offer materials to the customers, and traders to contact the Customer always at the right time. Thanks to the opportunities that Sellizer gives us, we can increase our chances every day in a game called sales.

stripes
quotation mark

Bardzo często zastanawialiśmy się, dlaczego mimo wysyłania dużej ilości ofert, wciąż wiele z nich pozostawało bez odpowiedzi. Dzięki Sellizer, nadaliśmy strukturę procesowi sprzedaży, uporządkowaliśmy kwestię wysyłania ofert oraz zyskaliśmy świadomość ich jakości. Teraz możemy łatwo monitorować, które ich elementy stanowią wartość dla naszych Klientów i stale je ulepszać. Jestem zadowolony, że dzięki Sellizer lepiej wykorzystujemy nasz czas, a także potencjał naszych Klientów.

Grzegorz Jaskot

Jaskot

stripes
quotation mark

Szczerze polecamy Sellizera. Pomaga naszym handlowcom w codziennej pracy i priorytetyzacji Klientów. To nie wszystko. Na poziomie działu, daje możliwość poprawy całego procesu sprzedażowego w oparciu o łatwo mierzalne kryteria.

stripes
quotation mark

Tu będzie…

Twoja Historia!

stripes

A może już jesteś zdecydowany, aby wypróbować Sellizer?

Chcę rozpocząć bezpłatny 14-dniowy test
* bez zobowiązań i karty kredytowej