Nowe funkcje w Sellizer #9 - Integracja z Bitrix24

Last modified on: May 8, 2020

Bitrix24 to platforma, która oprócz systemu CRM posiada pełen wachlarz narzędzi do współpracy grupowej, zarządzania zespołem i projektami.

Integracja Sellizer z Bitrix24 powstała dla jeszcze skuteczniejszej realizacji Twoich planów sprzedażowych. Wygodnie zarządzaj sprzedażą i wysyłaj oferty z Sellizerem prosto z Bitrix24, pobierając automatycznie dane potrzebne do ich wysyłania i monitorowania.

Dzięki integracji Sellizer z Bitrix24

  1. Zyskasz kompleksową wiedzę na temat swoich klientów bez konieczności dzielenia procesu na dwa narzędzia i zmiany dotychczasowego sposobu pracy. 
  2. Możesz wygodnie zarządzać sprzedażą i wysyłać oferty z Sellizerem prosto z Bitrix24, pobierając i automatycznie uzupełniając dane potrzebne do ich wysyłania i monitorowania ze szczegółów kontaktu, firmy lub szansy sprzedaży w Bitrix24.
  3. Specjalny panel Sellizer pozwoli Ci na przechowywanie ofert i wygodny dostęp do ich statystyk bezpośrednio z poziomu profilu kontaktu, firmy lub szansy sprzedaży w Bitrix24.
  4. Po wejściu w profil danego kontaktu, firmy lub szansy sprzedaży w Bitrix24 sprawdzisz listę ofert powiązanych z nimi wraz z dostępem do dostarczonych przez Sellizera szczegółowych statystyk aktywności odbiorcy i informacji na temat:

Jak przeprowadzić integrację?

  1. Wejdź na https://www.sellizer.pl/integracja-crm
  2. Wybierz wtyczkę do swojej przeglądarki np. Chrome. Przejdź do oficjalnego sklepu przeglądarki, np. Chrome Web Store i wybierz Dodaj do Chrome.
  3. Po pomyślnym wykonaniu procesu, wtyczka pojawi się w prawym górnym rogu ekranu.
  4. Zaloguj się do swojego konta w Bitrix24. Od teraz panel Sellizer będzie dostępny w zakładkach Kontakt, Firma i Deal, z których możesz wysyłać i monitorować oferty z Sellizerem.

Integracja z Bitrix24 jest dostępna w każdym pakiecie, także w okresie testowym. Przetestuj ją już dziś!

Załóż konto testowe

Przetestuj Sellizera za darmo przez 14 dni